MS prime logo transparentBackground
MCN consulting logo

 

 

 

 

Zrzut ekranu 2023 12 1 o 13.50.38
Zrzut ekranu 2023 12 1 o 10.44.40
Zrzut ekranu 2023 12 1 o 10.43.03

Badanie ankietowe prowadzone w celu dokonania analizy popytu na utworzenie przestrzeni poświęconej bł. ks. Jerzemu Popiełuszce poprzez budowę nowego muzeum

Muzeum Podlaskie w Białymstoku i Uniwersytet w Białymstoku zapraszają do wypełnienia ankiety związanej z badaniemzapotrzebowania na ofertę realizacji Muzeum bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Okopach gm. – Suchowola – nowej jednostki Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.

Ankieta dotyczy planowanej budowy muzeum, które może stanowić ważny wkład w kształtowanie Naszego społeczeństwa i dziedzictwa kulturowego. Muzeum zaplanowano jako ogólnopolską jednostkę, która w sposób kompleksowy ma łączyć funkcje muzealne z think tankiem, ośrodkiem edukacyjnym, centrum dialogu i solidarności oraz upowszechniania ponadczasowych wartości. Oferta edukacyjno-kulturalna byłaby dostępna od roku 2027.

Państwa opinia jest dla nas niezwykle cenna i pomoże nam lepiej zrozumieć oczekiwania i potrzeby społeczności w tym zakresie. Prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższych pytań.  

Ankieta